kosmetyki robione w aptece

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
kamil13

kosmetyki robione w aptece

Post autor: kamil13 »

Jak oceniacie kosmetyki robione w aptece?? Mój dermatolog mi takie często przepisuje i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczona, nie tylko są tanie ale i mają dobre składy,w DOZ szybko można zrobić
Xenia

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: Xenia »

Ja zwykle daję maści do przygotowania w aptece, jak dla mnie super opcja. Są tańsze a tak samo (jeśli nie bardziej) skuteczne. DOZ szybko realizuje takie recepty, zwykle kolejnego dnia mam do odbioru wszystko.
mirro

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: mirro »

Dla mnie były bardzo skuteczne i bezpieczne, bo bez zadnych zbędnych dodatków, konserwantów itp. Recepty miałem od dermatologa, a realizowałem je w dozie, następnego dnia wszystko było do odbioru i nie zapłaciłem majątku
Mili

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: Mili »

Wydaje mi się, że te robione w aptece maści czy kremy mają właśnie prosty skład bez zbędnych wypełniaczy. Chyba już nie w każdej aptece można zrealizować takie recepty, ja zawsze chodzę do DOZ i jestem za każdym razem zadowolona.
dasza98

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: dasza98 »

W DOZie można bez problemu zrealizować receptę na leki recepturowe, ja najbardziej lubię maść na trądzik i wracam do niej jak tylko coś złego dzieje się z moją skórą.
ODPOWIEDZ