Jak zadbać o stopy żeby były zdrowe?

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
Doreni

Jak zadbać o stopy żeby były zdrowe?

Post autor: Doreni »

Miałem jakiś czas temu z wrastającymi stopami, ale z pomocą profesjonalnego podologa, udało nam się poradzić z tym problemem, a szczerze mówiąc, mocno utrudniało mi to życie. Trudno było złożyć pełne obuwie, teraz na szczęście jest już okej. Przy okazji, jeśli szukacie naprawdę dobrych kosmetyków do stóp, polecam wam tę markę http://pharmfoot.com te kosmetyki są świetne.
Konrad

Re: Jak zadbać o stopy żeby były zdrowe?

Post autor: Konrad »

Może to zabrzmi dziwnie, ale dam Wam dwie rady, które sam kilka miesięcy temu dostałem od swojego przyjaciela. Pierwsza z nich to dobre buty. Nie ma co kupować butów które nam się bardzo podobają, ale nie mają żadnych "wywietrzników" lub są z eko skóry. Jak buty to tylko skórzane lub materiałowe, ale przewiewne.

Druga kwestia to zabiegi kosmetyczne. tak, dobrze czytacie. Są zabiegi kosmetyczne na stopy i... tak, dla facetów także. Nie każdy salon kosmetyczny oferuje takie usługi, ale warto podpytać wśród znajomych lub poszukać w internecie, który w waszym rejonie takie usługi oferuje. Niedrogim kosztem można mieć zdrowo wyglądające stopy i nie wstydzić się przykrym zapachem, gdy ściągnie się skarpetki u znajomych.
ODPOWIEDZ