gdzie kupić leki tanio?

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
raff1

gdzie kupić leki tanio?

Post autor: raff1 »

Gdzie kupujecie leki żeby było jak najtaniej? Które apteki stacjonarne mają pod tym względem najlepszą ofertę? Będę wdzięczny za polecenia bo szukam czegoś dla rodziców
stacho6

Re: gdzie kupić leki tanio?

Post autor: stacho6 »

według mnie aktualnie najlepsze ceny ma DOZ, ja tam już od kilku lat kupuję i jestem zadowolony i z cen i z asortymentu, jeśli masz gdzieś w okolicy to zdecydowanie polecam
Klarcia

Re: gdzie kupić leki tanio?

Post autor: Klarcia »

Ja też mogę polecić zakupy w doz, jak dla mnie nie mają konkurencji, a kupuję tam leki i suplementy. Czasami się zastanawiam skąd aż takie różnice w cenie pomiędzy aptekami, no ale dobrze, że można jeszcze gdzieś coś taniej kupić.
luukii

Re: gdzie kupić leki tanio?

Post autor: luukii »

Najlepsze ceny mają własnie w dozie. Ja tam kupuję regularnie i nie zauważyłem, zeby przy tej inflacji jakoś szaleli z cenami. Wszędzie wszystko drożeje, a w dozie ceny się trzymają na tym samym poziomie
wiaterka

Re: gdzie kupić leki tanio?

Post autor: wiaterka »

Mnie też wydaje się, że w DOZie teraz jest najtaniej, moje leki wychodzą u nich bardzo korzystnie (taniej nie znalazłam) więc już teraz zawsze do nich wracam.
daruszka

Re: gdzie kupić leki tanio?

Post autor: daruszka »

Też mam takie odczucie, jak pójdę do innej apteki to potem marudzę pod nosem, czemu nie poszłam do DOZ, oni to jednak mają najlepsze ceny i warto wracać.
ODPOWIEDZ