białko w diecie wege

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
adrianna

białko w diecie wege

Post autor: adrianna »

Wiadomo, że białko jest nam potrzebne. Przy diecie wege jednak jest o nie trochę trudniej. Ja chciałam podzielić się z wami moim ulubionym :) https://biowen.eu/bialka-roslinne/bio-bialko-z-grochu/ Akurat to z grochu odpowiada mi najbardziej jeżeli chodzi o sam smak. Próbowałam jednak też innych i też były całkiem spoko. Mają dobry, czysty skład i nie mają złej ceny, a to też dosyć ważne :)
Gronek

Re: białko w diecie wege

Post autor: Gronek »

Każda rodzina, która dowiaduje się o wystąpieniu skaza białkowa wysypka u swojego dziecka, musi przystosować się do nowych wyzwań. Uczenie się o skazie białkowej to proces, który wymaga czasu, zrozumienia i adaptacji. Szczególnie istotne jest unikanie pokarmów, które mogą wywołać niepożądane reakcje, oraz wprowadzenie do diety produktów, które są bezpieczne i odżywcze. Rodzice, poprzez edukację i współpracę z lekarzami, mogą skutecznie kontrolować i minimalizować objawy skazy.
słonecznikiii

Re: białko w diecie wege

Post autor: słonecznikiii »

Modny w ostatnim czasie, jeśli chodzi o napoje, stał się dzbanek do wody z możliwością filtrowania. Nie jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że będzie to naprawdę fajną możliwością. Ja mieszkam niestety w takim miejscu, gdzie woda, nawet po przefiltrowaniu, średnio nadaje się do spożycia, dlatego zostaje mi tylko woda . butelkowana
tolenkaa88

Re: białko w diecie wege

Post autor: tolenkaa88 »

Jakie dzbanki filtrujące wodę macie na myśli, jeśli Wam powiem, że chcę je kupić? Dodam, że tak naprawdę nie wiedziałam wcześniej co wybrać, ale od jakiegoś czasu po prostu działam intuicyjnie. I liczę, że mi pomożecie też, bo sam dzbanek będzie mi potrzebny, ale co do niego? Jak sądzicie?
ODPOWIEDZ