Strona 1 z 1

Kupno domu

: 24 paź 2021, 1:06
autor: pabian84
Kupno domu nie jest łatwą sprawą, wiele może się zdarzyć, czasem można trafić na jakieś niespodzianki. Dlatego lepiej postawić na sprawdzone biuro nieruchomości: http://neodom.pl Ja tak zrobiłem i wyszedłem na tym świetnie.

Re: Kupno domu

: 16 lis 2021, 16:32
autor: olka
pabian84 pisze: ↑24 paź 2021, 1:06 Kupno domu nie jest łatwą sprawą, wiele może się zdarzyć, czasem można trafić na jakieś niespodzianki. Dlatego lepiej postawić na sprawdzone biuro nieruchomości: http://neodom.pl Ja tak zrobiłem i wyszedłem na tym świetnie.
Czasami to się nawet opłaca dom do remontu kupić i nie ma w tym niczego złego. Sama doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie to ważne, stąd ogólnie polecałabym sprawdzić firmę RopeExpert https://ropeexpert.pl/naprawa-elewacji/ . Oni doskonale umieją naprawić elewację i poradzą sobie z każdym problemem.

Re: Kupno domu

: 01 wrz 2023, 13:42
autor: nadiaa
I super... Nie ma jak to mieć swój kąt na ziemi... A skoro tak, to możecie przy okazji również zapoznać się z firmą tohurt.pl - gdzie znajdziecie wieszaki na kółkach , kosze na pranie, dekoracje najróżniejszego rodzaju, artykuły kuchenne - no najróżniejsze rzeczy do domu...

Re: Kupno domu

: 07 wrz 2023, 22:38
autor: julek651
Pamiętajcie przede wszystkim, że jest to bardzo poważna decyzja i trzeba wybrać dom, który spełnia nasze oczekiwania i kosztuje tyle, ile możemy przeznaczyć.

__
amano

Re: Kupno domu

: 11 wrz 2023, 19:44
autor: Kamilla433
To poważna decyzja, która jest bardzo istotna dla naszej przyszłości, więc trzeba dobrze wybrać.

__
www.rcut.pl/oferta/wiercenie-otworow-w-betonie-zbrojonym/

Re: Kupno domu

: 02 paź 2023, 20:47
autor: Marysia4
Cześć! Planuję zainstalować panele ścienne w moim domu. Jakie są Wasze ulubione rodzaje paneli ściennej https://e-interior.pl/sztukateria/panel ... -sufitowe/ i dlaczego? Czy mogą one wpłynąć na atmosferę w pomieszczeniu?

Re: Kupno domu

: 05 paź 2023, 17:58
autor: muvikaa
Naprawdę nie do końca mam świadomość, jak to wygląda i jakie można mieć rozwiązania, niemniej jednak dla mnie dom to podstawa i sie nad tym mocno zastanawiam. Wiecie, naprawdę chcę, żeby pompy ciepła wydajność miały odpowiednią, do tego elementy wodne, kanalizacyjne… Wszystko ma mieć sens. Dla mnie to ważne.

Re: Kupno domu

: 07 paź 2023, 23:27
autor: Dominik 65
Cześć! Planuję wykopać studnię głębinową na swoim terenie w Zawoi https://hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/zawoja/ i potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniej firmy do tego zadania. Czy ktoś ma polecaną firmę lub doświadczenie w tej kwestii w Zawoi?