Kupno domu

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
pabian84
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 19:00

Kupno domu

Post autor: pabian84 »

Kupno domu nie jest łatwą sprawą, wiele może się zdarzyć, czasem można trafić na jakieś niespodzianki. Dlatego lepiej postawić na sprawdzone biuro nieruchomości: http://neodom.pl Ja tak zrobiłem i wyszedłem na tym świetnie.
olka

Re: Kupno domu

Post autor: olka »

pabian84 pisze: ↑24 paź 2021, 1:06 Kupno domu nie jest łatwą sprawą, wiele może się zdarzyć, czasem można trafić na jakieś niespodzianki. Dlatego lepiej postawić na sprawdzone biuro nieruchomości: http://neodom.pl Ja tak zrobiłem i wyszedłem na tym świetnie.
Czasami to się nawet opłaca dom do remontu kupić i nie ma w tym niczego złego. Sama doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie to ważne, stąd ogólnie polecałabym sprawdzić firmę RopeExpert https://ropeexpert.pl/naprawa-elewacji/ . Oni doskonale umieją naprawić elewację i poradzą sobie z każdym problemem.
nadiaa

Re: Kupno domu

Post autor: nadiaa »

I super... Nie ma jak to mieć swój kąt na ziemi... A skoro tak, to możecie przy okazji również zapoznać się z firmą tohurt.pl - gdzie znajdziecie wieszaki na kółkach , kosze na pranie, dekoracje najróżniejszego rodzaju, artykuły kuchenne - no najróżniejsze rzeczy do domu...
julek651

Re: Kupno domu

Post autor: julek651 »

Pamiętajcie przede wszystkim, że jest to bardzo poważna decyzja i trzeba wybrać dom, który spełnia nasze oczekiwania i kosztuje tyle, ile możemy przeznaczyć.

__
amano
Kamilla433

Re: Kupno domu

Post autor: Kamilla433 »

To poważna decyzja, która jest bardzo istotna dla naszej przyszłości, więc trzeba dobrze wybrać.

__
www.rcut.pl/oferta/wiercenie-otworow-w-betonie-zbrojonym/
ODPOWIEDZ