Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Maja91

Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Maja91 »

Jesteście w stanie polecić mi prawnika z Gdańska lub Trójmiasta, który podejmie się trudnej i złożonej sprawy rozwodowej. Sprawa o tyle skomplikowana, że jest z orzeczeniem o mojej winie. pomożecie?
Darek357

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Darek357 »

Dobrze wiem, że zdarzają się sprawy, które wymagają więcej uwagi i lepszego prawnika, który faktycznie dobrze nią pokieruje. Tak się składa, że znam dobrego - pana Michała Mindykowskiego. Ma duże doświadczenie w swoich usługach i na pewno będzie w stanie pomóc.
Natalia65

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Natalia65 »

Często sprawy rozwodowe są dużo bardziej skomplikowane niż by mogło się wydawać. Dlatego najlepiej współpracować z jak najlepszym prawnikiem. Ja proponuję skontaktować się z Panem Mindykowskim. Myślę, że będziesz zadowolona z jego usług i zaangażowania.
Janinka34

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Janinka34 »

Często sprawy rozwodowe są połączone z podziałem majątku i opieką nad dziećmi. Odpowiedni prawnik na pewno mocno ułatwi całą sprawę. Pan Mindykowski z Gdańska na pewno stanie an wysokości zadania, bo zawsze daje z siebie wszystko, aby po raz kolejny odnieść sukces.
Maja91

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Maja91 »

Dziękuję. Traciłam już nadzieję, bo do tej pory trafiałam na niekompetentnych prawników, którzy bali się podjąć mojego wyzwania. Spróbuję teraz z Panem Mindykowskim.

a jaki masz komputer
Werka

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Werka »

Warto wybierać adwokata, który ma doświadczenie w konkretnych sprawach. Ja przy sprawie o rozwód wybrałam adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym. Taki adwokat odpowiednio poprowadzi sprawę, wyjaśni wszystkie aspekty, krok po kroku. Powie również gdzie złożyć pozew o rozwód oraz jak powinien on wyglądać.
Pasiak

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Pasiak »

Jednym z pierwszych kroków do uzyskania opieki naprzemiennej jest stworzenie realistycznego planu opieki, który będzie uwzględniał potrzeby dziecka i możliwości obu rodziców. Wskazane jest, aby plan był szczegółowy i pokrywał wszystkie aspekty codziennej opieki, w tym edukację, zdrowie i czas wolny dziecka. Dodatkowe wskazówki na ten temat można znaleźć na stronie https://ddwloclawek.pl/pl/701_artykuly- ... adzie.html która zawiera cenne porady dla rodziców.
Edziu

Re: Złożony rozwód - prawnik z Gdańska

Post autor: Edziu »

Wiele badań pokazuje, że dzieci, które czują się słuchane i rozumiane przez rodziców, lepiej radzą sobie w życiu. Dlatego tak ważne jest, aby od najmłodszych lat budować z nimi mocne i pozytywne relacje. W artykule dostępnym tutaj https://www.portalpomorza.pl/artykul/59 ... -dzieckiem znajdują się informacje o tym, jak wykorzystać codzienne sytuacje do głębienia kontaktów z dzieckiem. Autorzy sugerują również regularne rozmowy na tematy, które interesują nasze pociechy, co może znacznie zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa i wartości.
ODPOWIEDZ