Mieszkanie dla znajomych z Erasmusa

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
Tymon94
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2021, 15:12

Mieszkanie dla znajomych z Erasmusa

Post autor: Tymon94 »

Moi znajomi postanowili przeprowadzić się do Polski, a dokładnie do Wrocławia. Nie znają zbyt dobrze języka, dlatego postanowiłem pomóc im znaleźć mieszkanie na początek z obsługą najmu w języku angielskim. Czy macie może jakieś biuro nieruchomości do polecenia?
Banditos

Re: Mieszkanie dla znajomych z Erasmusa

Post autor: Banditos »

Zakup pierwszego mieszkania to ważny krok dla wielu młodych osób i par. Dzięki ofercie dostępnej na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/a ... a/chorzow/ możliwe jest znalezienie mieszkań idealnie dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych tej grupy nabywców. Atrakcyjne ceny, nowoczesne wykończenie oraz przemyślana lokalizacja to cechy, które czynią te mieszkania doskonałym startem w dorosłość.
mojamałapani

Re: Mieszkanie dla znajomych z Erasmusa

Post autor: mojamałapani »

Nie myślałam kiedykolwiek, że będzie mi po drodze z parkietem, ale odkąd zobaczyłam parkiet hajnówka, nic innego nie mogę wybrać. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza możliwość. Będę się też zastanawiała, jak w ogóle wybrnąć z zakupowego szału, bo uwielbiam dekorację domu.
jessie

Re: Mieszkanie dla znajomych z Erasmusa

Post autor: jessie »

Mam nadzieję, że macie plan mieszkania dwupokojowego jakiś wybrany i jeśli o tym mowa, to ja chętnie dowiem się, co wy w tym względzie możecie mi powiedzieć. Nie chcę mieszkania niekomfortowego, albo takiego, którego nie da się po prostu dobrze zagospodarować meblami. Liczę, że mi dacie znać, jak to będzie wyglądać. Czekam na to po prostu.
ODPOWIEDZ