jakie pijecie soki?

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
loki

jakie pijecie soki?

Post autor: loki »

jakie pijecie soki na co dzień? kupujecie czasami warzywne? Mi się bardzo często zdarza kupować od tarczyna właśne warzywne soki, są smaczne i sycące i zawsze to porcja warzyw ;)
sarrka

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: sarrka »

Różne, najczęściej pomarańczowy albo pomidorowy, czy burak z jabłkiem Tarczyna......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
jola12

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: jola12 »

Ja bardzo lubię Tarczyn pomarańczowy, mają też inne smaki, które lubię, na przykład jabłkowe i czarna porzeczka. W dodatku pod kapselkami są zawsze jakieś ciekawostki więc nie dość, że dobry soczek to i jeszcze fajny kapselek :D
martin

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: martin »

Ja bardzo lubię napoje i wody witaminowe od DrWitt, mają super smaki i witaminy i rózne minerały w składzie. Pomagają na przykład na odporność albo w regeneracji po treningu
jabłonnka

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: jabłonnka »

A różne soki, zazwyczaj pomarańczowy albo jabłkowy a lubię też te wody witaminowe dr Witt, na treningi zawsze zabieram.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
mylife93

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: mylife93 »

Ja akurat rzadko sięgam po soki, a jeśli już, to wtedy decyduję się na świeżo wyciskany, bo inne soki są dla mnie za słodkie. Wolę raczej zwykłą wodę.

__
Thule
mczay

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: mczay »

Lubię soki, które mogą zrobić sobie sama, przy pomocy wyciskarki. Takie są najlepsze i wiem, że są wtedy w 100 procentach naturalne. Na tym mi zależy.

__
broker energetyczny
wojo900

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: wojo900 »

Raczej unikam soków, ponieważ to dla mnie zbyt dużo cukru. Wolę wodę z jakimiś owocami, które nadają wodzie lekki smak Szczególnie latem się sprawdzają.

__
broker energetyczny
mczay

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: mczay »

Całą rodziną stawiamy na różne propozycje, ponieważ każdy lubi coś innego. Ja jestem fanką soków pomarańczowych. A jakie Wy soki lubicie?

__
Taniestemplowanie
oli03902

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: oli03902 »

Lubię pomarańczowe, ale świeżo wyciskane, które można nawet samodzielnie w domu zrobić. Na pewno są one zdrowe i nie mają żadnego dodanego cukru.

__
nowoczesne komody do salonu
julek651

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: julek651 »

Lubię różne soki, najważniejsze dla mnie przede wszystkim jest to, żeby były świeże. Czasem też kupię soki w butelce, ale tylko od sprawdzonych firm.

___
nowoczesne komody do salonu
Anna4

Re: jakie pijecie soki?

Post autor: Anna4 »

Cześć! Zastanawiam się, jaki smak syropu do granity wybrać, aby cieszyć się pysznymi granitami. Czy macie jakieś ulubione smaki syropów do granity https://icecup.pl/oferta/syropy-do-granity? Chciałbym znaleźć coś, co będzie orzeźwiające i smaczne. Dzięki za Wasze sugestie i opinie na ten temat!
ODPOWIEDZ