Impreza firmowa

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
lubomil87
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 9:50

Impreza firmowa

Post autor: lubomil87 »

Impreza firmowa a pokaz tańca erotycznego - wiem że kontrahenci byliby zadowoleni z takiej formy rozrywki, ale może polecicie coś sprawdzonego? Fajnie by było gdyby pokaz przygotowały dwie dziewczyny, które zajęłyby się sobą nawzajem. Znacie coś fajnego w Gliwicach?

castorama koszalin telefon
Adaś

Re: Impreza firmowa

Post autor: Adaś »

Moim zdaniem jak impreza firma, to bogato zastawiony stół i dobra muzyka. Ciasto na imprezie firmowej to konieczność, podobnie zresztą jak wódeczka lub lepszy alkohol, dania gorące i zimna płyta. Muzyka może być na żywo lub DJ (choć wolę głównie chyba DJ, bo niekiedy wykonawcy potrafią fałszować). Impreza sama może być w siedzibie firmy lub w jakimś lokalu - to bez znaczenia. Ważne żeby była większość pracowników. Wtedy można mówić o integracji - zacieśnianiu więzi z pracownikami różnego typu. Jako menedżer mogę powiedzieć, że to w rzeczywistości działa. Od 2 lat nikt mi się nie zwolnił z mojego zespołu!
Lelum

Re: Impreza firmowa

Post autor: Lelum »

Organizując imprezę firmową, ważne jest, aby wybrać miejsce, które spełni wszystkie oczekiwania. Nasza restauracja oferuje szeroki wybór usług, a dokładny opis naszej oferty znajdziesz na stronie https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ gdzie przedstawiamy różnorodne opcje menu i aranżacji sali. Nasz zespół zawsze dba o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony.
ODPOWIEDZ