Bycie EKO to styl życia!

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Ekologiczna

Bycie EKO to styl życia!

Post autor: Ekologiczna »

Stawanie się ECO to więcej niż trend, to styl życia i radykalnie zmienia sposób, w jaki postrzegamy nasz związek z naturą. Bycie ekologicznym to świadomy wybór stylu życia dla ekologicznie odpowiedzialnego życia poprzez przemyślane korzystanie z zasobów, ochronę ziemi jako siedliska dla ludzi i dzikich zwierząt, jak również zachowanie bioróżnorodności naszej planety. Jednym z przykładów, jak możesz zacząć, jest stosowanie ekologicznych ubrań! https://greenbe.pl/ekologia/lifestyle/u ... e-tkaniny/ odpowiednia tkanina, najlepiej z recyklingu i ekologiczna bawełna to jest to na co warto zwracać uwagę :)
Renata

Re: Bycie EKO to styl życia!

Post autor: Renata »

Ekologiczna - zgadzam się z Tobą nie w 100%... a w 200% :) Ja też jestem "ekologicznym freakiem". Zwracam uwagę w co się ubieram, w jaki sposób przemieszczam się, staram się oszczędzać wodę i energię elektryczną. Nawet wystrój mojego mieszkania dużo mówi o mnie i potwierdza naturalność. W moim mieszkaniu dominuje styl boho (mam makramy i inne sznurkowe dodatki, itd), minimalizm. Staram się mało kupować, tym samym zrywam z typową naturą dzisiejszego ustroju, gdzie wszyscy tylko jesteśmy nastawieni na konsumpcjonizm i zbieractwo dóbr. Polecam
egoistinaa

Re: Bycie EKO to styl życia!

Post autor: egoistinaa »

Ja sobie czasem lubię zmienić otoczenie, a razem z nim ubrania. Dlatego sprawdzam sobie między innymi co może mi pomóc. I jak na razie to dla mnie sensowną sprawą będzie coś takiego https://egoistin.pl/ , bo wiem, że nie ma jak zbudować odpowiedniej postawy ciuchowej, jeśli nie sprawdzi się najlepszych sklepów.
minualta88

Re: Bycie EKO to styl życia!

Post autor: minualta88 »

Moja babcia sporo leży i nie mogę dla niej wybrać klasycznych rajstop, a coś sensowniejszego, co dodatkowo będzie walczyć z jej odleżynami. Okazuje się, że jest tego sporo, dlatego może wskażecie mi dobry model ze sklepu Veera https://veera.pl/ ? Wydaje mi się, że tu warto dokonać zakupów i będziemy mogli sobie pomóc.
ODPOWIEDZ