buty turystyczne

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
ursyn1997
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2023, 20:03

buty turystyczne

Post autor: ursyn1997 »

Czy ktoś z Was wie jak dobrze dobrać buty turystyczne? Mam bardzo małą stopę: 35. Ale wiem, że nie powinnam kupować butów dla dzieci, mimo że doskonale pasują. Podobno są inaczej wyprofilowane niż buty dla dorosłych. Czy to prawda? Czy jednak mogę kupić sobie buty na dziale dziecięcym? Zależy mi na wygodzie i komforcie. No i żeby buty były w miarę trwałe.

centrum optyczne łódź
julek859

Re: buty turystyczne

Post autor: julek859 »

Poszukuję właśnie jakiś konkretnych butów do chodzenia po górach. Co mi polecacie?

__
https://www.darkcoffee.pl/wynajem-dzier ... y-warszawa
exi922

Re: buty turystyczne

Post autor: exi922 »

Najważniejsze jest to, aby dobrać wygodne buty w odpowiednim rozmiarze. Takie buty zawsze też warto przed wyprawą dobrze przetestować.

__
elementy betonowe

wykonam logo za darmo
emka939

Re: buty turystyczne

Post autor: emka939 »

Specjalne buty przydają się przede wszystkim w momencie, kiedy wybieramy się w góry. Tam bez odpowiedniego obuwia może być naprawdę cięzko.

___
jak prawidłowo palić pelletem?
juwi87771

Re: buty turystyczne

Post autor: juwi87771 »

Jeśli lubicie dużą aktywność, to myślę, że będzie to bardzo ważne, aby buty były wygodne i jednocześnie porządne. Myślę, że to świetna propozycja.

__
druk etykiet samoprzylepnych
Hevik543

Re: buty turystyczne

Post autor: Hevik543 »

Gdzie najczęściej takie buty się wykorzystuje? Macie jakieś konkretne miejsca i wycieczki (poza górami), w których takie buty zabieracie ze sobą?

__
dentysta starogard gdański
ODPOWIEDZ