Długa podróż

Podróżowanie, przygody i wspomnienia użytkowników forum. To także miejsce na szukanie i polecanie miejsc do zwiedzania.
Awatar użytkownika
Borzywoj92
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2022, 3:43

Długa podróż

Post autor: Borzywoj92 »

Jak radzicie sobie w czasie długiej podróży? Moja praca wymaga ode mnie tego, żeby dość często przemieszczać się z miejsca do miejsca i jednak w tym samochodzie spędzam wiele godzin mojego życia. Dlatego fajnie byłoby jakoś sobie ten czas umilić, może polecicie jakieś podcasty? Na co dzień słucham sporo muzyki, między innymi disco polo bardzo lubię
kwiateek

Re: Długa podróż

Post autor: kwiateek »

W sumie mnie również czeka szalona podróż w kraje bałtyckie, a potem coś po polskim kraju, stąd mam pytanie. Co warto zobaczyć w polskich górach? Co warto zobaczyć w polskich górach? Jakoś wcześniej nie byłam na nic takiego zaplanowana, dlatego jednak czekam na wskazówki. To będzie dla mnie mocnym przypomnieniem i dopowiedzeniem, jak to ma wyglądać i co się dzieje.
janik

Re: Długa podróż

Post autor: janik »

Właśnie też szykuje mi się długa podróż i zastanawiam się czy można użyczyć wynajęty samochód osobie trzeciej bo przydałby mi się dodatkowy kierowca po drodze. Podobno można to zrobić o ile się zgłosi dodatkowego kierowcę przy rezerwacji samochodu w wypożyczalni
ODPOWIEDZ