Zabrudzona tapicerka samochodowa

Samochody, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej. Dyskutujemy tu o wszystkim, co ma związek z naszymi pojazdami. Zapraszamy też fanów jednośladów.
Adelajda

Zabrudzona tapicerka samochodowa

Post autor: Adelajda »

Kupiłam sobie niedawno używany samochód, niedrogi - typowo na dojazd do pracy, bo mamy inny, rodzinny, więc ten ma być przeznaczony na krótkie wyprawy. Niestety tapicerka jest mocno zabrudzona, a nie chcę kupować pokrowców, planuję skorzystać z usług firmy https://mycietapicerki.pl znacie ich?
jadźka

Re: Zabrudzona tapicerka samochodowa

Post autor: jadźka »

Ja jestem dość pedantyczna i lubię wokół siebie porządek. Wiadomo, że poruszając się samochodem też dbam o jego czystość zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W związku z powyższym zaczęłam szukać profesjonalnych produktów do tego celu. Jak się okazuje w internecie znaleźć można całe mnóstwo chemii i kosmetyków samochodowych. Dzięki nim dużo łatwiej wyczyścić zabrudzenia różnego typu i na różnych powierzchniach. W sieci znaleźć można także poradniki w tym zakresie. Chociażby tutaj https://www.bank-life.pl/sonax-w-autona ... rie-marki/ jest taki, z którego sama korzystałam.
ODPOWIEDZ