Tuning

Samochody, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej. Dyskutujemy tu o wszystkim, co ma związek z naszymi pojazdami. Zapraszamy też fanów jednośladów.
Awatar użytkownika
Bolelut-79
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2022, 1:10

Tuning

Post autor: Bolelut-79 »

Chciałbym zrobić coś takiego jak tuning diesla, chodzi o samochód Volkswagen Passat. Czy jesteście w stanie polecić mi coś fajnego? Słyszałem o czymś takim jak hamownia 4x4. Podobno dzięki temu można podnieść moc silnia o zauważalne wartości. Czy ktoś z Was coś takiego robił? Macie jakieś doświadczenie w tym? Jak to wygląda w praktyce i jak się sprawdza?
lukka

Re: Tuning

Post autor: lukka »

Też się interesuje samochodami... Aktualnie w planach mam tutaj https://sibi-ev.de poczytać sobie w ogóle wpisy dotyczące aut i różnych ich elementów itd. Warto czytać takie poradniki, bo często można ciekawe informacje znaleźć dla siebie.
karolajna

Re: Tuning

Post autor: karolajna »

Przyciemnianie lamp tylnych to bez wątpienia zabieg, który zwiększa widoczność samochodu na drodze. Gdy jesteśmy w ruchu nocą lub w warunkach ograniczonej widoczności, ciemniejsze tylne lampy pomagają innym kierowcom lepiej dostrzec nasz pojazd, co przekłada się na ogólny poziom bezpieczeństwa na drodze. https://darkglass.pl/uslugi/przyciemnianie-lamp/
ODPOWIEDZ