Samodzielne naprawy

Lubisz majsterkować? Jeśli masz jakiś problem, to śmiało zacznij dyskusję. Pomagamy sobie rozwiązać trapiące nas problemy.
Łonka

Samodzielne naprawy

Post autor: Łonka »

Tak się zastanawiam, czy kręcą Was takie 'samodzielne' naprawy? Mój partner nie jest fanem takich zabaw, ale pamiętam, że mój tata zawsze spędzał czas w swoim "warsztacie", czyli garażu ;) I dla niego nie było rzeczy niemożliwych, on potrafił naprawić wszystko. W tym momencie już nie ma tak sprawnych dłoni, ale nadal często zamawia z https://chle-mar.pl różnego rodzaju narzędzia i dodatki ;)
Orłowski

Re: Samodzielne naprawy

Post autor: Orłowski »

Moim zdaniem wiele rzeczy można zrobić samodzielnie. Oczywiście niektóre wymagają większej wiedzy, czy tez lepszych narzędzi. Ale bywają tez takie prace w domu, które sa proste. I warto to robić samemu. Ostatnio sam układałem w domu takie płytki elewacyjne Elastolith, kupione od producenta (https://elabrick24.pl/). Cały system tych płytek, wyglądających jak tradycyjna cegła, jest bardzo przemyślany i łatwo można go samodzielnie położyć na ścianie.
romi89

Re: Samodzielne naprawy

Post autor: romi89 »

Wszystko można, nikt nie mówi, że nie. Ale też trzeba mieć przykładowo odpowiednie materiały, narzędzia, aby móc z czymś działać. Jak chodzi o takie rzeczy, jak kleje epoksydowe , czy zresztą wszelkie inne - to w tym zakresie możecie zgłosić się do firmy Ataszek - tam jest z czego wybierać.
ODPOWIEDZ