Remont w mieszkaniu

Lubisz majsterkować? Jeśli masz jakiś problem, to śmiało zacznij dyskusję. Pomagamy sobie rozwiązać trapiące nas problemy.
Awatar użytkownika
Tolisława
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 9:20

Remont w mieszkaniu

Post autor: Tolisława »

W przyszłym roku czeka mnie generalny remont kuchni, co mnie niebywale cieszy, bo nie mogę już patrzeć na tę kuchnię (została po poprzednich właścicielach mieszkania, bo nie mogliśmy sobie pozwolić na tak kosztowny remont zaraz po przeprowadzce). Może polecicie jakie sprzęty AGD kupić? Czy lepszą opcją jest kupienie wszystkiego jednej marki, czy nie ma to większego znaczenia?
Helmud

Re: Remont w mieszkaniu

Post autor: Helmud »

Ze swojej strony mogę doradzić Ci dwie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas remontu kuchni. Pierwsza rzecz, to inwestycja w świetnej jakości okap lub w klimatyzator (najlepiej w oba urządzenia). Klimatyzator kupiłem i poprosiłem o montaż firmę Ventix: https://www.ventix.pl/. Okap kupiłem w Media Expercie, ale modelu Ci nie powiem bo jestem teraz w pracy i nie pamiętam. Wiem, że był na dobrej promocji na Black Friday w 2019 roku.

Druga rzecz to lacobel lub płytki szklane (w zależności od tego jaką masz wizję na design kuchni). Płytki lustrzane do kuchni prezentować się będą świetnie, a jednocześnie będą spełniać swoją funkcję - będą chronić ścianę przed zabrudzeniem.

No i nie zapomnij zamówić meblarza jeszcze przed remontem. Może podpowie Ci jakiś fajny, nowy układ kuchni.
ODPOWIEDZ