Remont mieszkania

Lubisz majsterkować? Jeśli masz jakiś problem, to śmiało zacznij dyskusję. Pomagamy sobie rozwiązać trapiące nas problemy.
Awatar użytkownika
filip
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 23:35

Remont mieszkania

Post autor: filip »

Zastanawiam się, jak długo, jak dużo czasu zająłby mi remont mieszania. Właściwie generalny remont - poza instalacjami. Chodzi o mieszkanie niespełna sześćdziesięciometrowe, ale remont miałbym możliwość robić tylko po godzinach mojej pracy zarobkowej. Zamówiłem sobie już z salonu łazienkowego płytki Porcelanosa Oxfort, bo właśnie od płytkowania zamierzam zacząć.
xtree

Re: Remont mieszkania

Post autor: xtree »

Tak naprawdę remonty to nie do końca moja bajka, dlatego nie wiem na przykład jak malować wałkiem bez smug , czy co kłaść na ścianę. No i pod tym względem mam ciągle jakieś problemy i brak wskazówek. Mam nadzieję, że wszystko na spokojnie się uda, ale nie wiem też, czy to dobry plan. Co powiecie?
luna30

Re: Remont mieszkania

Post autor: luna30 »

Hello. Jak się macie? Właśnie przymierzam się do remontu - plan jest, ale materiały trzeba kupić, narzędzia i zacząć działać. Czy wiecie może w centrum handlowym park franowo, jakie obi poznań godziny otwarcia ma? Bo nie mogę się doszukać? A chciałabym międzyczasie podjechać i kupić co mi trzeba....
ODPOWIEDZ