Jaka forma ogrzewania do domu?

Lubisz majsterkować? Jeśli masz jakiś problem, to śmiało zacznij dyskusję. Pomagamy sobie rozwiązać trapiące nas problemy.
Awatar użytkownika
Stefania66
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 10:29

Jaka forma ogrzewania do domu?

Post autor: Stefania66 »

Wielkimi krokami zbliża się ten czas, kiedy i w naszym regionie trzeba będzie wymienić wszystkie piece węglowe na inną, bardziej ekologiczną formę ogrzewania. Bierzemy pod uwagę kilka rozwiązań, ale tak naprawdę nie możemy się zdecydować na konkretną formę ogrzewania. Był pomysł gazowego, ale przerażają mnie te zapowiedziane ostatnio wzrosty cen. Może pompa ciepła?
Laguna

Re: Jaka forma ogrzewania do domu?

Post autor: Laguna »

Stefaniu, dobrze słyszałaś. Na pewno aktualnie najlepszym wyjściem w kontekście ogrzewania są pompy ciepła. Ja montaż u siebie zleciłam firmie Ventix Serwis. Zweryfikowali aktualny układ pomieszczeń i jakieś parametry, wycenili swoją usługę i sprzęt oraz wskazali termin montażu + gwarancję przeglądów gwarancyjnych i serwisu pogwarancyjnego pompy ciepła (jakbyś chciała poczytać na ten temat to odsyłam Cię pod tę stronę: https://www.ventixserwis.pl/pompa-ciepla-serwis/). Muszę przyznać, że spisali się na medal. Robiłam długo research, aż natrafiłam na ich i zdecydowałam się na ich usługę. Nie popełnij tego błędu co ja, i zleć im montaż i przeglądy pompy ciepła. Na pewno będziesz zadowolona co najmniej tak samo jak ja jestem :)
ODPOWIEDZ