Szkolenie

Jeśli chcesz się rozwijać i nauczyć czegoś nowego, ale nie wiesz, skąd czerpać wiedzę, nie martw się. Podpowiemy Ci, co i jak ;)
Awatar użytkownika
Sofroniusz_66
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2022, 8:20

Szkolenie

Post autor: Sofroniusz_66 »

Panowie, zapisałem się ostatnio na szkolenie, które może nie do końca związane jest z wykonywanym przez siebie zawodem, ale za to jest związane z moją pasją (i może w przyszłości sposobem na dodatkowy zarobek). Potrzebuję kupić kilka gadżetów z tej okazji, między innymi, potrzebuję kupić stroje bhp, czy jesteście w stanie polecić mi jakiś sklep na takie zakupy?

osteoporozę
felissia

Re: Szkolenie

Post autor: felissia »

Z pracownikami bywa różnie, ale jednak raz na jakiś czas trzeba ich ocenić i sprawdzić., czy są wydolni i jak ogólnie się spisują. DLATEGO systemy ocen okresowych mnie zainteresowały. Macie w tym temacie jakieś powiązania, może wskazówki dla mnie? Jak to wygląda?
palomaa

Re: Szkolenie

Post autor: palomaa »

No to ja powiem wam, że tutaj https://akademiaurody.com.pl/geneo-warszawa znalazłam też świetne szkolenia. Jak poszukujecie czegoś dla siebie z branży beauty - to tam macie przeogromny wybór. Warto więc się rozglądnąć, bo jest tam z czego wybierać - sami zresztą zobaczcie.
NATX

Re: Szkolenie

Post autor: NATX »

Jeśli w grę wchodzi znalezienie renomowanej firmy świadczącej szkolenia BHP Wrocław, z całego serca rekomenduję B-service. Ta firma jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, proponując szereg szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb firm z różnych branż, zarówno dla nowo zatrudnionych pracowników, jak i tych, którzy potrzebują regularnego dokształcania. Szkolenia prowadzone przez BServices.pl charakteryzują się naciskiem na aspekty praktyczne, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu pracy.
ludzkieoko

Re: Szkolenie

Post autor: ludzkieoko »

W dużej mierze pamiętajmy, że praca z ludźmi to zawsze jest swojego rodzaju wyzwanie, bo nie z każdym klientem da się porozumieć. Niemniej mając za sobą szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta będzie nam prościej.
Bażant

Re: Szkolenie

Post autor: Bażant »

Specjalizujemy się w tworzeniu mostów pomiędzy firmami a talentami, które mogą wspólnie osiągnąć sukces. Nasze usługi rekrutacyjne i doradcze, dostępne na https://leasingteam.pl/ są skrojone na miarę, by zapewnić najlepsze dopasowanie między potrzebami naszych klientów a aspiracjami zawodowymi kandydatów.
ptysiaa

Re: Szkolenie

Post autor: ptysiaa »

Jeżeli samodzielnie chcecie projektować procesy adaptacji pracowników w organizacji, dokonywać wyboru modelu adaptacji, to warto zapisać się na szkolenia onboardingowe , które dostępne są u firmy. Kompetea.pl. Tam macie wartościowe szkolenia nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne.
ODPOWIEDZ