Szkolenie

Jeśli chcesz się rozwijać i nauczyć czegoś nowego, ale nie wiesz, skąd czerpać wiedzę, nie martw się. Podpowiemy Ci, co i jak ;)
Awatar użytkownika
Sofroniusz_66
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2022, 8:20

Szkolenie

Post autor: Sofroniusz_66 »

Panowie, zapisałem się ostatnio na szkolenie, które może nie do końca związane jest z wykonywanym przez siebie zawodem, ale za to jest związane z moją pasją (i może w przyszłości sposobem na dodatkowy zarobek). Potrzebuję kupić kilka gadżetów z tej okazji, między innymi, potrzebuję kupić stroje bhp, czy jesteście w stanie polecić mi jakiś sklep na takie zakupy?
felissia

Re: Szkolenie

Post autor: felissia »

Z pracownikami bywa różnie, ale jednak raz na jakiś czas trzeba ich ocenić i sprawdzić., czy są wydolni i jak ogólnie się spisują. DLATEGO systemy ocen okresowych mnie zainteresowały. Macie w tym temacie jakieś powiązania, może wskazówki dla mnie? Jak to wygląda?
palomaa

Re: Szkolenie

Post autor: palomaa »

No to ja powiem wam, że tutaj https://akademiaurody.com.pl/geneo-warszawa znalazłam też świetne szkolenia. Jak poszukujecie czegoś dla siebie z branży beauty - to tam macie przeogromny wybór. Warto więc się rozglądnąć, bo jest tam z czego wybierać - sami zresztą zobaczcie.
ODPOWIEDZ