Ogród

Jakie zainteresowania ma prawdziwy facet? Daj nam znać, czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
melchior_87
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 5:06

Ogród

Post autor: melchior_87 »

Panowie, a jakie Wy macie hobby? uciekacie czasem w majsterkowanie? ja ostatnio zrobiłem kilka fajnych, drewnianych donic do naszego ogrodu i nie mogę się doczekać, aż żona wiosną coś ciekawego w nich zasadzi:) Od kilku lat ogród jest naprawdę naszą wielką pasją, pomimo tego, że jesteśmy raczej młodzi :P w prezencie świątecznym zamówiliśmy sobie robot koszący, ciekaw jestem jak będzie się sprawdzał.
uaśkaa

Re: Ogród

Post autor: uaśkaa »

Ja jednak na ogrodnictwie to się tak średnio znam, stąd może nie mam domeny w tym temacie, ale jak coś, to śmiało powiem, że będę budować odpowiednie rozwiązania. I jeśli mogę coś więcej powiedzieć, to na pewno tyle, że tak ihttps://recynk.pl/ tlenek cynku sprawdzi mi się idealnie.
marrly

Re: Ogród

Post autor: marrly »

Zadbajcie też koniecznie o jakieś fajne i wygodne meble ogrodowe bo dzięki temu będzie wam tam przyjemniej i wygodniej! a to przecież miejsce waszego wypoczynku i to wazne
Rusałka

Re: Ogród

Post autor: Rusałka »

Instalacja pompy do podlewania deszczówką jest również korzystna dla osób, które pragną zaprojektować ekologiczny ogród. System ten pozwala na redukcję śladu węglowego poprzez zmniejszenie potrzeby korzystania z przetworzonej wody i energii elektrycznej. Ponadto, deszczówka jest zwykle bardziej miękka niż woda kranowa, co przekłada się na lepsze zdrowie roślin i gleby. Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji na temat ekologicznego ogrodnictwa na https://www.cndesign.pl/ogrod/kiedy-opl ... deszczowka więc warto tam zajrzeć.
Gość

Re: Ogród

Post autor: Gość »

Jeśli chodzi o ogród to tu https://gardenspace.pl/sofy-ogrodowe patrzę na sofy do mojego i nie wiem na którą mam się zdecydować. Może pomożecie mi z wyborem? Na pewno coś nowoczesnego chcę tam mieć.
ODPOWIEDZ