Nagrywanie podcastów

Jakie zainteresowania ma prawdziwy facet? Daj nam znać, czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie.
Lolina

Nagrywanie podcastów

Post autor: Lolina »

Właściwie nie wiem, czy mogę określić to jako moje hobby, ale na pewno lubię nagrywać podcasty w wolnym czasie. Nie ukrywam, że jest to też jedna z form mojego zarobku. Zamówiłam sobie ze sklepu https://www.musicexpress.pl nowy mikrofon do nagrywania podcastów. Czekajcie na kolejne odcinki! :)
agniecha

Re: Nagrywanie podcastów

Post autor: agniecha »

Lolina pisze: ↑27 paź 2021, 2:54 Właściwie nie wiem, czy mogę określić to jako moje hobby, ale na pewno lubię nagrywać podcasty w wolnym czasie. Nie ukrywam, że jest to też jedna z form mojego zarobku. Zamówiłam sobie ze sklepu https://www.musicexpress.pl nowy mikrofon do nagrywania podcastów. Czekajcie na kolejne odcinki! :)
No właśnie ja nigdy nie wiem, co to ten podcast i nie jestem w stanie nic wam o tym powiedzieć. Za to lubię ogólnie sprawdzać takie https://zielonogorski.pl/ portale. Jestem raczej starszym typem człowieka i wolę informacje na temat tego, co się dzieje wokół nas. Serwis ten jest dla mnie bardzo ciekawy.
ogórek

Re: Nagrywanie podcastów

Post autor: ogórek »

Lolina pisze: 27 paź 2021, 2:54 Właściwie nie wiem, czy mogę określić to jako moje hobby, ale na pewno lubię nagrywać podcasty w wolnym czasie. Nie ukrywam, że jest to też jedna z form mojego zarobku. Zamówiłam sobie ze sklepu https://www.musicexpress.pl nowy mikrofon do nagrywania podcastów. Czekajcie na kolejne odcinki! :)
W sumie to ciekawa sprawa i ja nie wiedziałam, że tak można podejść do tematu. Oczywiście zaczynam się interesować tym, co się dzieje w sieci i tak na przykład wpadłam na coś takiego jak https://foto-filtry.pl/instagram-jak-zaczac/ . Dzięki tym poradnikom, jakie są na podanej stronie, mogę się zdecydować na zaczęcie przygody z instagramem. To mnie naprawdę ciekawi.
ODPOWIEDZ