Filmy moje hobby

Jakie zainteresowania ma prawdziwy facet? Daj nam znać, czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie.
Madzia22

Filmy moje hobby

Post autor: Madzia22 »

Cześć moim hobby od roku stało się oglądanie filmów. Jest dużo fajnych do obejrzenia, Lubię w szczególności komedie oraz kryminały.
Covid sie juz skonczyl ale nawyk ogladania został wiec szukam fajnych filmów komediowych przy których mogłabym się pośmiać. stron jest dużo ale nie wszystkie filmy są na netflixie i szukam jakiś stronek znalazłam taką https://filmex.net.pl/ trochę filmów na tej stronce jest tylko trzeba się zarejestrować. Jeżeli macie jakieś propozycje to podzielcie sie nimi z chęcią obejrzę.
kotkowapani

Re: Filmy moje hobby

Post autor: kotkowapani »

Jeśli możemy sobie to jakoś ogarnąć, to na pewno to, że będę w sumie mogła sobie pozwolić na nowe zainteresowanie. Dlatego jeśli wy nie wiecie, co zrobić, to ja wam podpowiem, że tu https://marcelkorkus.com/ znajdziecie sobie właśnie kogoś od pływania. I to ma mieć na celu nasze zadowolenie.
vikaa

Re: Filmy moje hobby

Post autor: vikaa »

No i fajnie... A czy śledzicie życie aktorów? Wiecie przykładowo dlaczego dany aktor osiągnął sukces? Tutaj https://redakcja-essentia.pl macie ciekawego bloga w tym kierunku.... Warto się z nim zapoznać.
pikas432

Re: Filmy moje hobby

Post autor: pikas432 »

Też lubię filmy, to całkiem fajne hobby, ale szukam też właśnie jakiś nowych propozycji dla siebie. Co uważacie o takiej pasji i hobby, jak mykologia? Nauka o grzybach to ciekawa propozycja dla osób, które szukają czegoś nietypowego oraz chcą poznać nową wiedzę. Może zainteresuje Was akurat gatunek golden teacher ?
ODPOWIEDZ