Własny biznes

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Awatar użytkownika
Maurycjusz1988
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2022, 7:19

Własny biznes

Post autor: Maurycjusz1988 »

Panowie, mam do Was pytanie z cyklu "biznesowe", bo przejrzałem tak wstępnie forum i z tego co widzę sporo osób prowadzi swoje działalności, dlatego myślę, że to dobry adres żeby dopytać o kilka spraw. Chcę się dowiedzieć trochę na temat czegoś takiego jak usługi faktoringowe, konkretnie dla małych firm. macie może jakieś doświadczenie w tym temacie?
margola

Re: Własny biznes

Post autor: margola »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to według mnie warto byłoby również zapoznać się z tematem - https://www.jacekantczak.pl/benchmarkin ... i-rynkowej , a więc czym jest dokładnie benchmarking i dlaczego ten proces jest tak ważny? Co on daje??? Warto takie rzeczy wiedzieć, jak chcecie wyprzedzić konkurencję.
ninaa

Re: Własny biznes

Post autor: ninaa »

Chcąc stworzyć niezawodną, funkcjonalną firmę trzeba o wielu aspektach pamiętać. Dlatego warto też czytać poradniki https://www.amwin.pl/ogrzewanie-hal-pro ... zwiazania/ , ponieważ z nich można się dowiedzieć przykładowo jak wykonać fachowe ogrzewanie swojej hali produkcyjnej? Na co zwrócić uwagę w tym zakresie???
życiaa

Re: Własny biznes

Post autor: życiaa »

Ja to mam zamiar otworzyć biznes, ale tak naprawdę nie wiem, jak można w tym wszystkim powiedzieć więcej i jakoś na spokojnie stworzyć odpowiedzi. No i jak dla mnie, to naprawdę kluczowe będzie podejście, czy wzór umowy pożyczki ze wspólnikiem można gdzieś solidny znaleźć. Co wy macie do powiedzenia ?
alisss55

Re: Własny biznes

Post autor: alisss55 »

U mnie naprawdę w biznesie wiele można zrobić, ale jak już, to naprawdę sporadycznie podejmuje się jakichkolwiek kroków, bo to jest coś sensownego. I jak już, to może warto jest po prostu poszperać. No i tak sensownie to ja znalazłam coś takiego jak wniosek o tańszy prąd . No wiecie, jednak mimo wszystko będzie to dobrym pomysłem. Co wy na to?
aliiss

Re: Własny biznes

Post autor: aliiss »

Próbowanie biznesu jest jak po prostu ogarnięcie wielu kwestii na raz i tu pod wieloma kątami mam nadzieję, że uda nam się to jakoś po prostu rozwinąć. W sensie nowy dział. Tu https://bif24.pl/biznes/szukasz-inspira ... ematyczny/ sprawdzam sobie jakieś opcje i to naprawdę jest dla mnie kluczowe.
kuczkon

Re: Własny biznes

Post autor: kuczkon »

Ja prowadzę biznes i czasami jest ciężko. Ostatnio szukałem gdzie dostać dobre ścierniwa staliwne https://shop-pl.wabrasives.com/scierniw ... liwne.html ale się udało ostateznie w tej firmie wlasnie
lolitaa

Re: Własny biznes

Post autor: lolitaa »

A czy ktoś z was przykładowo prowadzi swój sklep internetowy? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się od czego zacząć? O czym powinnam pamiętać? W ogóle jaka dokładnie jest rola Product Information Management ? Może wiecie?
pestkaa

Re: Własny biznes

Post autor: pestkaa »

A czy już zadbaliście o takie kwestie, jak wsparcie IT u siebie? Bo to też jest ważne, aby ktoś czuwał nad naszymi programami i sprzętami. Mój brat korzysta przykładowo z Dragonfly i trzeba tutaj przyznać, że świadczą oni usługi programistyczne wrocław na wysokim poziomie.
Sybilla

Re: Własny biznes

Post autor: Sybilla »

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w przedsiębiorczości warto również zwrócić uwagę na potrzebę profesjonalnego wsparcia w dziedzinie księgowości. AFORTI AC SP. z .o.o to firma która może ci pomóc w temacie finansów ale także w sprawach księgowo-płacowych
Eleks

Re: Własny biznes

Post autor: Eleks »

Zdobycie nowych umiejętności może znacznie poprawić perspektywy zawodowe. Dofinansowanie PUP to szansa dla wszystkich, którzy chcą inwestować w swój rozwój i podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych możliwości, zajrzyj na stronę: https://biznesplany24.pl/.
madziax

Re: Własny biznes

Post autor: madziax »

Myślę, że w prowadząc biznes warto mieć mieć na uwadze coś takiego, jak usługa faktoringu. Po co czekać długi czas za płatnością klienta za usługę, jak możemy od razu cieszyć się gotówką? Firma faktoringowa od razu na wpłaci pieniądze, natomiast oni otrzymają tego spłatę od naszego potencjalnego klienta. Jest to na pewno duże uproszczenie.
ODPOWIEDZ