Reklama na budynku

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Udenik

Reklama na budynku

Post autor: Udenik »

W przyszłym tygodniu będziemy montować dużą reklamę na jednym z biurowców. I powiem Wam z doświadczenia, że widzę, że tego typu reklamy przynoszą spore zyski. A jeśli szukacie firmy, która zajmuje się profesjonalnie montażem takich reklam, polecam firmę Skalar https://skalar.info.pl Oferują różnego rodzaju usługi wysokościowe.
agniecha

Re: Reklama na budynku

Post autor: agniecha »

Udenik pisze: ↑27 paź 2021, 17:41 W przyszłym tygodniu będziemy montować dużą reklamę na jednym z biurowców. I powiem Wam z doświadczenia, że widzę, że tego typu reklamy przynoszą spore zyski. A jeśli szukacie firmy, która zajmuje się profesjonalnie montażem takich reklam, polecam firmę Skalar https://skalar.info.pl Oferują różnego rodzaju usługi wysokościowe.
O, to jest ciekawe, chociaż ja bardziej wolę murale patriotyczne, niż wielkie, pstrokate reklamy. Może lepiej, gdybyście spojrzeli na coś takiego jak https://www.raval.pl/ reklama Legnica . Moim zdaniem to może Wam pomóc, bo zaczniecie się promować lokalnie. A trudno o coś bardziej konkretnego.
dzbanek

Re: Reklama na budynku

Post autor: dzbanek »

Ja wychodzę z założenia, że każda forma reklamy jest dobra. Im ich więcej tym lepiej. Obecnie wszystko tak naprawdę jest kwestią naszej kreatywności. Jednak w dobie internetu również należy zadbać o swoją widoczność w tym właśnie miejscu. W mojej ocenie to obecnie najskuteczniejsza forma reklamy dzięki której mamy możliwość dotarcia do jak największej ilości osób czyli naszych potencjalnych klientów. Zacząłem się tym interesować i trochę o tym czytać. Na https://piotrpolok.pl/strategia-content ... j-znalezc/ znalazłem bardzo pomocny materiał poradnikowy w tym zakresie.
anetaa

Re: Reklama na budynku

Post autor: anetaa »

Każda reklama na swój sposób ma potencjał. Ja teraz planuję postawić na takie rozwiązania, jak ścianki reklamowe - ponieważ dotychczas lokalnie słabo się promowałam. Ale dowiedziałam się już, że firma Antare wykonuje takie materiały reklamowe w dobrej cenie, także chcę się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ