Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Endrju

Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Post autor: Endrju »

Witajcie!

Chcę założyć firmę, ponieważ zwolnili mnie przez COVIDa. Czytałem, że jest coś takiego jak pożyczki bez weryfikacji. Czy to prawda? Nie sprawdzą czy pracuję, czy nie? Dzwonią, wypytują? Jak to wygląda w praktyce? Z tego co przeczytałem na stronie https://pozyczkase.pl/ to po prostu robią inne weryfikacje, typu czy widnieję w KRD, BIK lub innej bazie. Zastanawiam się, po prostu chcę wziąć pożyczkę na start firmy. Co możecie polecić? Wiem, że w banku kredytu nie dostanę bez pracy.
Lenka82

Re: Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Post autor: Lenka82 »

Wzięcie takiej pożyczki na pewno nie jest trudne, a wszystkie procedury są też mocno przyspieszone. Pod adresem: https://concash.pl/artykul/pozyczki-prywatne-krakow udało mi sie znaleźć namiary na ofertę dotyczącą pożyczek prywatnych. Warto wiedzieć że takie istnieją, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą.
jowi9222

Re: Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Post autor: jowi9222 »

Jeśli nie wiecie, jakie konto wybrać, aby skorzystać z pożyczki internetowej, to myślę, że zainteresuje Was strona https://gotowkowe-pozyczki.pl/konta-osobiste , gdzie dowiecie się, jakie są koszty założenia konta bankowego. Wiele ofert pozwala na posiadanie darmowego konta.
karolina993

Re: Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Post autor: karolina993 »

Coraz więcej osób rozgląda się teraz za pożyczkami prywatnymi, jeśli np. bank nie chce udzielić Wam kredytu. Mogę wspomnieć, że pożyczki prywatne dostępne są na stronie https://wygodnepozyczki.pl/artykul/pozy ... zestochowa i tam możecie przeczytać o nich trochę więcej.
ODPOWIEDZ